Author: r***6
Date:
Review: Value for money: Yes Hair Softness: Really soft and also looks very nice Comfortable to wear: Yes
顏色: SNATURAL/30
Price: NT$740
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Rooted & Ombre |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | SNATURAL/27 |
| Type | T-Part Lace Wigs |
| Human Hair Origin | Indian Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Wigs Design | Pixie Cut Wigs |
| Heat Tolerence | 200 |
| Curl | Straight Hair |
| Lace Color | Transparent |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| 淨重 | 103 g |
| 頭圍 | 56 cm |
| 長度 | 15.24 cm |
| SKU | sb2401204842314627 |
Brand Name: 9AM Hair
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/9AM-Hair-sc-014484431.html
Quality: 3196665 people said the quality is very good!
Author: r***6
Date:
Review: Value for money: Yes Hair Softness: Really soft and also looks very nice Comfortable to wear: Yes
顏色: SNATURAL/30
Author: f***0
Date:
Review: Value for money: yes, very good quality Hair Softness: it' s soft Comfortable to wear: comfortable to wear True to length: the true to length Qualité de la Lace: very good quality
顏色: SNATURAL/30
Author: t***0
Date:
Review: soft and nice to have 💕💕💕💕🥳💝💕💕
顏色: SNatural
Author: s***o
Date:
Review: wonderful l like it
顏色: SNatural
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.